Vybrané reference

Kurzy NL

 

Martin Petr: "Do kurzu jsem šel s očekáváním naučit se vázat překážky (a lana obecně) funkčně a kvalitně. Toto očekávání kurz určitě splnil a věřím, že naše další překážky budou stát za to." 

Kamil Vlček: "Parádní kurz se super instruktorama. Naučí vše, co je potřeba. Kurz umožňuje vše si dostatečně vyzkoušet."

CK Špuntík: "Jsme rádi, že jsme mohli být součástí tohoto kurzu, neboť nám byl (a hlavně bude) velkým přínosem a zdrojem informací.

Kateřina Žalmanová: "Kurz mi pomohl získat jistotu při vázání překážek. Naučila jsem se mnoho triků, jak si práci zjednodušit a zlepšit. Skvělá atmosféra i lektoři. Určitě doporučuji."

Lukáš Grepl: "Pěkný kurz, který mi dal dost znalostí a posunul moje představy v práci s lanovou technikou."

Kurzy GL

 

Rostislav Havlíček (Česká cesta, s.r.o.): "Lanové kurzy PROUD jsou díky profesionalitě instruktorů, obrovským zkušenostem z vlastní praxe nejkvalitnějším kurzem v ČR." 

Michal Budík (Outdoor Wave): "Výborný kurz, naučil jsem se to co jsem očekával. Líbil se mi profesionální přístup lektorů a jejich odborná znalost."

Jakub Chmel (Junák - Horní Počernice): "Kurz je velice prospěšný, novinky od lektorů, co už nepoužívat, sdílení informací s ostatními účastníky. Doporučuji."

Tomáš Vavřina (zazijleto.cz): "Výborný kurz, který na 100% naplnil očekávání. Organizace byla na velmi vysoké úrovni, zkušenosti lektorů přivedlo nové poznatky. Jen více těchto kurzů!"