Místo a harmonogram

Časový harmonogram

Kurz začíná vždy v pátek v 16.00 hodin v Lužánky – středisko volného času, pracoviště Lesná. Konec je naplánován na neděli po 16.00 hodině.

Jak se k nám dostanete

Pracoviště Lesná se nachází v Brně na Lesné na ulici Milénova 13. Od vlakového i autobusového nádraží  pojedete tramvají č. 9 nebo 11 na konečnou zastávku Lesná – Čertova rokle. Poté asi 300 m nad konečnou najdete Pracoviště Lesná (žlutý nízký dům hned nad základní školou). Pokud pojedete autem, přijedete na konec ulice Milénova, tam zaparkujete a půjdete ve směru ulice. Je možné parkovat také o ulici níže (Vaculíkova), je tam větší parkoviště.

Ubytování a stravování

Spát můžete ve vlastních spacácích v sále centra (v ceně kurzu). K dispozici je také sprcha. Stravování si zajišťuje každý sám, můžete využít kuchyňku, nedaleko jsou velké i malé obchody a hospody – je možné domluvit hromadné nakupování či stravování, čímž ušetříme čas.

Kde kurz probíhá

Teoretická část (přednášky) bude probíhat v přednáškové místnosti centra, praktická část (stavění) se bude konat v nedalekém lesoparku přímo v městké části.