Lukáš Sedliský

V současnosti vedoucí Lanového centra PROUD Brno, ve kterém má na starosti provoz, instruktorský sbor, kurzy lanových aktivit, mobilní lana a bezpečnost. V rámci Lanového centra,  ve kterém působí od roku 2010, se organizačně podílel na 2 mezinárodních školeních pro mládež zaměřených na lanové a outdoorové dovednosti, domy na stromech a zážitkové vzdělávání.

Práci s lidmi se věnuje celou svou kariéru, ať už jako instruktor lanových center, průvodce cestovních kanceláři, obsluha potápěčské lodi nebo manažer lyžařské školy v Krkonoších. Již 12 let působí jako externí lektor a instruktor pro společnost Česká cesta, ve které se věnuje akcím zaměřených především na rozvoj týmů. Zkušenosti s lanovými technikami získával i díky výškovým pracím, kterými se živil po dobu 3 let jako OSVČ.

Většina jeho života je zasvěcena sportu a outdoorovým aktivitám. Ve volných chvílích se věnuje horolezectví, skialpinismu, potápění, běžeckému lyžování a extrémním běžeckým závodům. Nejraději se vrací na Vysočinu, kde se narodil.